Upisi – ljetni rok školske godine 2021./2022.

Za upis u Tehničku školu Sisak potrebno je dostaviti upisnicu ispisanu iz sustava upisi.hr i liječničku svjedodžbu medicine rada. Dokumente je moguće dostaviti 12. – 14. srpnja 2021. osobno od 9,00 do 12,00 sati ili na mail adresu tehnicka.sisak@gmail.com.

Prilikom dostavljanja dokumentacije elektroničkim putem učenik ili roditelj/skrbnik treba se izjasniti i o izbornim predmetima (etika ili vjeronauk) te odabiru stranog jezika (engleski li njemački) te dostaviti svu dokumentaciju kojom ostvaruje posebna prava i dodatne bodove.

Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici koja će biti dostupna na mrežnoj stranici www.upisi.hr. Upisnicu osobno može dostaviti kandidat ili roditelj/skrbnik, a elektroničkim putem samo roditelj/skrbnik. U poruci je dužan dostaviti i svoj osobni kontakt broj kako bi ga škola po potrebi mogla kontaktirati.

Sva propisana dokumentacija može se fotografirati ili skenirati te poslati elektroničkim putem, a originali se moraju dostaviti u školu do kraja rujna 2021.